Praktyczne fryzurki dla chłopców

Fryzura dla chłopca musi być nie tylko wygodna, ale i dostosowana do kształtu głowy dziecka, jego usposobienia, a także długości włosów. Jeżeli ktoś myśli, że mali mężczyźni są strzyżeni wyłącznie na zapałkę, to jest w dużym błędzie, gdyż ostatnio styliści fryzur mają wiele propozycji uczesań adresowanych także do maluchów.

Z pewnością, dużym zainteresowaniem cieszy się fryzurka na pazia, ale w przypadku najmłodszych grzywka musi być krótsza niż normalnie, ponieważ utrudniałaby ona dziecku widoczność, a poza tym miałaby szkodliwy wpływ na jego wzrok, zwłaszcza w okresie szkolnym podczas nauki czytania i pisania. Natomiast, gdy nasze dziecko jest bardzo ruchliwe i dłuższe włosy przeszkadzałyby mu w normalnym funkcjonowaniu, warto się zdecydować na tradycyjnego jeżyka, który jest bardzo praktyczny, a poza tym doskonale się sprawdza podczas letnich upałów.

Oprócz tego, niesamowicie popularny wśród chłopięcych fryzur jest irokez, który wygląda bardzo efektownie i jest preferowany przez dzieci w wieku szkolnym. Jednak stylizacja tego uczesania wymaga dodatkowo użycia np. żelu, a wiadomo, że ten kosmetyk przyczynia się do niszczenia włosów. W związku z tym, że  niektórzy rodzice są przeciwnikami asymetrii, oryginalnych cięć w fryzjerstwie dziecięcym, preferują krótką, klasyczną fryzurkę z przedziałkiem na środku lub z boku oraz z  równo ściętą grzywką lub popularnego grzybka. Przede wszystkim, są zdania, że fryzura ma być wygodna, a nie koniecznie piękna.

Natomiast, gdy maluchy posiadają naturalnie kręcone włosy, cudownie wyglądają w falach sięgających ramion, chociaż trzeba pamiętać o tym, że gdy chłopiec ma piękne loczki, często jest mylony  z dziewczynką, zwłaszcza gdy rodzice zdobią je spineczkami lub opaskami. Przede wszystkim,  bardzo go to złości, a przecież ważniejsze jest samopoczucie dziecka niż cudna fryzura, a więc czasami lepiej, ku wielkiej radości dziecka, pozbyć się niewygodnych loków  na rzec króciutkich kosmyczków.

Warto też wspomnieć o tym, że mali chłopcy czasem noszą długie włosy, które upinają w koński ogon. Jednak trzeba pamiętać o tym, że ich pielęgnacja zajmuje więcej czasu i częściej się plączą. Należy wspomnieć o tym, większość dzieci nie lubi mycia głowy, a tym bardziej rozczesywania włosów, a więc długie fryzury nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście, wzór fryzury powinniśmy uzgodnić z chłopcem, gdyż będzie on się w niej czuł dobrze tylko wtedy,  gdy będzie się mu podobała, w przeciwnym wypadku gdy uczesanie nie będzie mu odpowiadać, może się bardzo zrazić do korzystania z zabiegów fryzjerskich.


Warning: file_put_contents(): Only 4096 of 18595 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 957

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Quick Cache: failed to write cache file for: `/fryzurki-dla-chlopcow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/quick-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/advanced-cache.php:965 Stack trace: #0 [internal function]: quick_cache\advanced_cache->output_buffer_callback_handler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3282): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(496): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(613): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 965